Migros: Güncel Kampanya Fırsat apk icon

Migros: Güncel Kampanya Fırsat

Download Migros: Güncel Kampanya Fırsat apk for free.

Migros: Güncel Kampanya Fırsat apk icon

Migros: Güncel Kampanya Fırsat

Migros marketlerindeki indirim, kampanya ve haber duyuruları, tam bana göre diyebileceğiniz alışveriş fırsatları, en ucuz ve en uygun fiyatlar, alışveriş alışkanlıklarınıza göre hazırlanan özel teklifler için hemen indirin.

İşaretlediğiniz favori ürünlerinize ve alışveriş alışkanlıklarınıza göre belirlenen, Tam Bana Göre diyeceğiniz size özel fırsatlar ve Money puan kazandıran güncel indirimlerden Money Club Kart’ınız ile faydalanabilir, Migroskop kampanyalarını online takip edebilirsiniz. Artık aktüel market indirimleri için katalog ve broşür takip etmenize gerek kalmayacak. Sadece Migroskop'u takip ederek binlerce ürün için fiyat öğrenebilir ve sevdiğiniz ürünlerdeki avantajları kaçırmazsınız.

Size en yakın Migros marketlerini bulmak, Money Club Kart’ınızdaki Money puanlarınızı online öğrenmek, geçmiş harcamalarınızı görmek, mağazalarımızdaki yeni ürünlerden, size özel fırsatlardan haberdar olmak, indirim & Money geçmişinizi takip etmek, toplam kazancınızı görmek, alışveriş listesi oluşturmak ve size özel sağlıklı yaşam önerileri almak için tek yapmanız gereken Money Club Kart’ınız ile cep telefonunuzdan uygulamaya giriş yapmak.

Profil sayfanızda toplam kazancınızın yanı sıra, Bebemoney, Millerim ve Positive Puan gibi diğer kazançlarınızı da ayrı bir ekranda görebilirsiniz.

Güncel Migroskop haberleri, Tam Bana Göre diyeceğiniz indirimler, kişiye özel fırsatlar ve kampanyalar Migros mobil uygulamasında!

Market ve Sanal Market Alışverişlerinizde Tüm Fırsatlar Burada

Migros mobil uygulaması size tüm Migros mağazalarından ve online olarak Migros Sanal Market’ten yapacağınız alışverişlerinizde önemli avantajlar sunuyor. Artık herkes için geçerli, genel kampanyaların yanı sıra alışveriş alışkanlıklarınıza ve favori ürünlerinize özel tanımlanan tüm fırsatları tek bir uygulama ile takip etmeniz mümkün. Üstelik kampanyaları beğenip beğenmediğiniz ve nedenleri ile ilgili geri bildirim verebilir, bir sonraki adımda sunulan kampanyanın size daha uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında Migroskop aktüel kampanya ve haberleri de bu uygulama ile cebinizde.

Tüm İyiler Migros'ta

Sebze, meyve, et, balık, süt ürünlerinden, kahvaltılık, organik gıda, içecek, bebek ve anne ürünlerine, oyuncak ve deterjandan, temizlik, kozmetik ürünleri, ekstra avantajlı Migros marka ürünlere kadar her şeyin en iyisi Migros'ta. Tüm bu ürünler için size özel tüm fırsatlar Migros uygulamasında.

İzinler Ne için Gerekli?

- Kamera erişimi izni ile, Mkolay uygulamamızdaki barkod tarama özelliğini kullanarak mağazada sepete ürün ekleyebilirsiniz.
- SD kart erişimi izni ile, sosyal medyada kampanya görseli paylaşabilir, bu görseli telefonunuza kaydedebilirsiniz.
- Konum bilgisi izni ile, size en yakın Migros mağazasına ait bilgileri görüntüleyebilirsiniz.
- Takvim erişimi izni ile, takip ettiğiniz kampanyaları takvim uygulamanıza ekleyebilirsiniz.
- Telefon numarasına doğrudan çağrı izni ile, Yardım/Destek sayfasındaki Migros çağrı merkezi numarasını tıklayarak bu numaraya doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Editor's Note

Welcome to the page which introduces Migros: Güncel Kampanya Fırsat. Migros: Güncel Kampanya Fırsat is developed by Migros and it has very stable version which is 3.1.2. Migros: Güncel Kampanya Fırsat works with all the android devices if the device is Android 13 and above. We always provide you Migros: Güncel Kampanya Fırsat apk for free and with the maximum download speed you could ever find compare to other websites and platforms. We work with high experienced team and always ready to help you when you need. Don’t forget to upvote the app on our website after you use and if you like it.

Migros: Güncel Kampanya Fırsat apk screenshot-1 Migros: Güncel Kampanya Fırsat apk screenshot-2 Migros: Güncel Kampanya Fırsat apk screenshot-3 Migros: Güncel Kampanya Fırsat apk screenshot-4

Comments

Dayna Steuber

Terrible !! It crashes and gives error, doesnot load sms password screen, but stupidly sends the sms !!! I lost maybe,10 sms !! Berbat !! cep tel yazdıktan sonra, şifre ekranına geçmeden çöküp error veriyor, ama sms i gönderiyor !! Tam bir berbat UX örneği !!

Gaylord Kutch II

Android 9 sorununu da giderilmiş, süper ?

John Reichert

Eskiden bazı veriler hatalıydı şimdi uygulama günlerdir komple açılmıyor. 15 yıldır yazılım sektöründeyim, böyle birşey görmedim. Ne çözülemez sorunmuş cidden merak ettim.

Jordi Runolfsson

Yeni güncelleme ile sadece SMS ile giriş yapılıyor. Çok saçma.

Margarita Hill

kullandığım en kötü aplikasyonlardan biri, sürekli hata veriyor ve ancak üyelik bilgilerini tekrar girerseniz açılıyor. şimdi güncelleme yaptım artık hiç açılmıyor. bu kadar kullanıcısı olan bir kurum için utanç kaynağı olan uygulama.

Layne Ledner

Migros'u indirim yapmaya davet ediyorum.

Ellsworth Hills

Yakınımdaki kampanyalar özelliği kapatılamıyor kendi kendine tekrar açılıyor. S7 Edge

Garrett McGlynn MD

en yakın mağaza bul kısmı yorucu, yakındakini bulmuyor, bulsa bile insan her zaman en yakındakini değil belli bir yerdeki mağazalara bakabilir. il seç ilçe seç, büyük şehirde kaç tane ilçe var hepsi iç içe. sadece etrafımdakilere bakmak istediğimde bile yandaki ilçe hemen yakınımda olsa bile hepsini tek tek seçip bakmak gerekiyor. harita yüklenmiyor, boş sayfada noktaları gösteriyor. OLMASI GEREKEN: hiçbir şey seçmeden haritada tüm mağazaları göstermesi ve yukarıda yazdığım sorunların çözümü.

Americo Orn

Boyuna push mesaj geliyor.. nereden kapatabilirim?

Dr. Price Robel

Sürekli hata veriyor kapanıyor